16 Şubat 2011 Çarşamba

Reebok EasyTone'dan Sürpriz Hediyeler!!!

Reebok EasyTone Banner'ına tıklayın, Reebok Women Facebook sayfasını beğenenleri sürpriz hediyeler bekliyor. İlk sürpriz: Cirque du Soleil gösterisine 2 kişilik davetiye, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!!!

Alışveriş yaparken, köpeğini gezdirirken, çalışırken ya da sadece yürürken daha şekilli kalça ve bacaklara sahip olmaya ne dersin?

Tutkunları arasında Ashlee Simpson, Helena Christensen ve Kelly Brook gibi ünlülerin de yer aldığı Reebok EasyTone ayakkabılarla yeni yılda hayalinizdeki kalça ve bacaklar senin olacak.

Reebok EasyTone Videosunu izleyelim.Reebok EasyTone from Reebok Easytone on Vimeo.

EasyTone nedir?

Denge topundan ilham alınarak ayakkabı tabanına yerleştirilen hava kesecikleri, her adımda nötr dengesizlik yaratarak bacak kaslarını sıradan spor ayakkabılara göre daha fazla çalıştırır. Şekillenmeye başlamanız için günlük rutininizde yapmanız gereken tek değişiklik, EasyTone ayakkabılarınızı giymek. Spora istediği kadar vakit ayıramayan veya spora ayırdığı süreyi daha etkin kullanmak isteyen kadın ve erkekler için mükemmel çözüm sunan Reebok EasyTone ayakkabılar, farklı renk ve modelleriyle tüm Reebok satış noktalarında.

Yeni sezonda Easytone tekstil ürünleri de seni bekliyor. Yenilikçi Resistone bantları sen hareket ettikçe direnç yaratır, daha şekilli kalça, bacak ve üst vücut kaslarına kavuşmanı sağlar. Günlük kıyafetlerin içine de kolaylıkla giyilebilecek olan bu tekstil ürünleri ile günün her anında daha sıkı bir vücut seni bekliyor.

2 yorum:

MiskinKek dedi ki...

Bu ayakkabıyı kullanan var mı? Çok merak ediyorummm

NlyStyle dedi ki...

mis gibi:kulananlar inanılmaz memnunlar tavsiye ederim.