2 Ocak 2012 Pazartesi

Burberry Prorsum İlkbahar-Yaz 2012 Bayan Koleksiyonu Defilesi Dün Akşam Londra Hyde Park’ta Gerçekleştirildi.
Picnik collage


Yeni yılın ilk günü Londra’da Hyde Park’ta yapılan Burberry Prorsum İlkbahar Yaz 2012 Bayan Koleksiyonu defilesine  1500'ü aşkın konuk katıldı.


Picnik collage5Burberry Prorsum İlkbahar-Yaz 2012 Bayan Koleksiyonunda göze çarpan detaylar ise El işi boncuklu tığ yaka Rafya yaka, kafesli napa deri, geçiş, tığ rafya parka kaplama, el işi geometrik desenli ahşap boncuk, napa deri, ipek organze kumaşlar. Oldukça renkli görünen koleksiyonda, Soluk buğday, Arpa, Gri, Sisal, Kuşkonmaz, Portakal, Krom sarı, Koyu baharat, Zerdeçal, Safir mavi, Gök mavi, Koyu Tavus kuşu, Kahverengi, Gül, Kırmızı, Lacivert, Yeşil, Parlak altın bamya,Bektaşi üzümü, Zerdeçal Sarı, Çikolata,Siyah,Koyu Kimyon, Granat Kırmızı, Koyu mürdümeriği tonları kullanılmış.Picnik collage4

Burberry klasiği muhteşem trençkotları 2012 ilkbahar yazında daha renkli ve tam etek ,İrlanda aksanı deri trençkot, işlemeli trençkot, esnaf dokulu trençkot şeklinde görüyoruz. Trençkotların yanı sıra koleksiyonda parkalarda mevcut.


Yüksek kesim kalem etek, örgü etek, askeri etek, dantelli  etekler mevcut. Koleksiyonda etek boyları ise diz altına inmiş ve minilere hiç rastlanmıyor.


Picnik collage1


Hafif keten, yumuşak keten, esnaf dokuma rafya ve pamuk, örgü deri ve rafya jakarlı,pamuk kanvas, -süet, napa deri, çizgili jakarlı rafya, ipek organze, streç pamuklu örme, ipek karışımı dokulu tığ işi dikişli kumaş.Picnik collage3

Burberry Prorsum İlkbahar-Yaz 2012 Bayan Koleksiyonunda Burberry Whipstitch  büyük boy  clutch çantalar ve özellikle ayakkabılarda platformlar ve dokuma sandaletler oldukça fazla kullanılmış. Dokuma çizmeler, ponponlu örme şapkalar VE örme kemerler ise renklendirilmiş.


Picnik collage2
Hiç yorum yok: