2 Şubat 2012 Perşembe

2012’den Tresera Dokunuşu
Tresera’nın birbirinden şık aksesuarlarıyla bu kış da içiniz ısınacak, şıklığınız tamamlanacak.


Farklı ve şık aksesuar alternatiflerinin adresi Tresera,  yeni sezonda sunduğu sınırsız seçeneklerle giyiminize son dokunuşu yapıyor. Farklı tasarımlı çantalar ve çarpıcı aksesuarlardan oluşan yepyeni koleksiyonuyla Tresera’da keyifli bir alışveriş sizi bekliyor.Kış günleriyle beraber mevsimin vazgeçilmezlerinden olan kış aksesuarları dolaplardaki yerlerini alıyor. Soğuktan korunmak, kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanılan atkı, şapka ve eldivenler kış mevsiminin olmazsa olmazları arasında… Hem içinizi ısıtacak, hem de şıklığınıza şıklık katacak seçenekler sunan Tresera, bu kış da herkesin gözdesi olmanız için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.
Tresera’nın yeni koleksiyonunda tüm kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz çantalar tasarımlarıyla sezonun en dikkat çekici ürünleri arasında yer alıyor. Soğukların etkisini gösterdiği bugünlerde gri tonlardan, kahverengiye uzanan geniş renk yelpazesinde tüm ürünler kışa uyum sağlıyor.

Ulaşılabilir fiyatlarla kış aylarında da şıklığınızla göz kamaştırmak için Tresera’nın kanatlarını takipte kalın!http://www.tresera.com.tr/Hiç yorum yok: