29 Şubat 2012 Çarşamba

Burberry London İlkbahar/Yaz 2012 Koleksiyonu1856 yılından beri modaya yön veren Burberry, London koleksiyonu ile İlkbahar/Yaz 2012 sezonunda da trendleri belirlemeye devam ediyor.London koleksiyonu, klasik çizgideki parçalar ile sade bir şıklık arayanlar için birçok seçenek sunarken; ayrıca yenilikçi detayları ve iddialı renkleri sayesinde de kendi tarzını yansıtmayı sevenleri unutmuyor.


Burberry London koleksiyonunun olmazsa olmazı haline gelen kahverengi, bej, siyah, gri renkleri hâkimiyetlerinden ödün vermezken; hardal, parlament mavisi, kiremit, mürdüm, limon sarısı gibi renkler koleksiyona renk katıyor. Koleksiyonun ana parçalarını ise trençkotlar, İspanyol paça dar pantolonlar ve kalem etekler oluşturuyor. Koleksiyondaki parçalar ile uyumlu renklerdeki aksesuar ve şemsiyeler de vitrinlerdeki yerlerini alıyor.


London koleksiyonu farklı kumaş ve iddialı renklerdeki trençkotlardan; klasik takım elbiselere, triko kazaklardan çantalara birçok alternatif sunarak şıklıklarına önem veren stil sahibi olan erkekleri de unutmuyor.

Hiç yorum yok: