21 Ekim 2013 Pazartesi

EDA TAŞPINAR TAKI TUTKUSUNU AVON KADINLARI İLE PAYLAŞIYOR

Türkiye’nin önde gelen kozmetik markalarından AVON, takı koleksiyonu için stil ikonu Eda Taşpınar’la anlaştı. Eda Taşpınar, AVON kadınları için takı setleri tasarladı, koleksiyondaki diğer takılara danışmanlık yaptı.
AVON takılarını Eda Taşpınar ile yeniledi.  Les Ottomans’ta düzenlenen basın toplantısında AVON Pazarlama Müdürü Tuğçe Akman ve Eda Taşpınar, işbirliğinin detaylarını açıkladı.
AVON Pazarlama Müdürü Tuğçe Akman, “Takı ve aksesuarlarımız, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görüyor. AVON olarak Türk kadınlarına farklı zevklere ve kullanımlara hitap edecek geniş bir takı koleksiyonu sunuyoruz. Her yıl 300’ün üzerinde koleksiyonu satışa çıkartıyoruz ve milyonlarca küpe, kolye, yüzük, bilezik satışı gerçekleştiriyoruz. Sadece geçen yıl dakikada 5.2 adet takı satışı gerçekleştirdik. Biz de bu ilgiyi karşılıksız bırakmak istemedik, AVON temsilcileri ve AVON kadınlarından gelen önerileri de değerlendirerek kategoriye yatırım yapmaya karar verdik. Takı koleksiyonumuza şıklığıyla kadınlara ilham veren stil ikonu Eda Taşpınar’ın dokunuşlarını kattık. Eda Taşpınar, bir yıl boyunca takı kategorimizin danışmanlığı üstlenecek ve AVON kadınları için 4 farklı set tasarlayacak” dedi.“Stil uzmanlığımla kadınlara rehberlik edeceğim”
AVON kadınları için takı tasarlamanın çok heyecan verici bir deneyim olduğunu belirten Eda Taşpınar da “Uluslararası bir markayla işbirliği yapmanın yanı sıra, binlerce temsilcisiyle Türkiye’nin her yerindeki kadınlara ulaşmamı sağlayacak bu ortaklık beni çok mutlu etti. Bu işbirliği ile AVON kadınlarına ve AVON temsilcilerine takılarım ve stil uzmanlığımla kataloglarda ve sosyal medyada rehberlik edeceğim, doğru takı kullanımı hakkında önemli ipuçlarını paylaşacağım” diye konuştu.
Taşpınar, AVON için hazırladığı takılar için de “AVON için tasarladığım takıları, gündüzden geceye dek kullanılabilecek, klasiğe modern esintiler katan bir şekilde yorumladım. AVON kadınları hazırladığım setleri ister tek tek, isterlerse hepsini bir arada kullanarak şıklıklarını zarafetle birleştirebilecek” dedi.

Takıda minimal ve çarpıcı tasarımlar öne çıkıyor

Kendisinin de bir takı tutkunu olduğunu söyleyen Eda Taşpınar, “Benim için olmazsa olmaz yüzüklerim. Bir davete katılırken veya günlük kıyafetlerle sokağa çıkarken tüm parmağı kaplayan, heykelimsi formlara sahip yüzüklerim benim için vazgeçilmez” dedi ve takıda yeni sezon trendlerini özetledi: “Bu sene takıda kendi içinde minimal, dışarıdan bakıldığında gösterişli duran ve sonucunda çarpıcı bir etki yaratan modeller ortaya çıkıyor. Renklerde ise daha doğala geçiş var; 24 ayar altın yerine pembe altın rengi, metal yerine oksit renklere geçiş görülüyor. Taşlarda ise genelde doğal taşlar kullanılıyor. Ben de AVON kadınları için bu trendleri yıl boyunca yorumlayacağım.”

Hiç yorum yok: