9 Ekim 2013 Çarşamba

SWAROVSKI’NİN NICK KNIGHT TARAFINDAN FOTOĞRAFLANAN YENİ KAMPANYASININ YÜZÜ MIRANDA KERR

Üstün işçilik ürünü takı ve aksesuarları dünya genelinde milyonlarca tüketici tarafından büyük beğeni toplayan Swarovski kristal evi en son reklam kampanyasında Swarovski kadınını temsil etmesi için Avusturalyalı süper model Miranda Kerr’i seçti.

Fotoğrafları ödüllü İngiliz fotoğrafçı Nick Knight tarafından çekilen ve House and Holme’dan Ronnie Cooke Newhouse’un yaratıcı yönetmenliğinde gerçekleştirilen kampanya küresel medya tanıtımının bir parçası olarak 2013 Sonbaharında tüm hızıyla başlıyor.


Fotoğraflarda Miranda Kerr’in ışıltılı çekiciliği Swarovski’nin gündüz ve gece kıyafetleri için en sevilen ürünlerinden oluşan bir seçkiyle tamamlandı. Süper modelin doğal güzelliğini aydınlatan takı parçaları fotoğrafçı Nick Knight tarafından İngiltere kırsalından toplanmış bahçe güllerinden oluşan natürmort art planlar üzerinde fotoğraflandı.Küresel kampanya İtaya, Fransa ve Hong Kong’da yayınlanacak ve şarkıcı, şarkı yazarı ve yapımcı Pharrell Williams tarafından bestelenen ve söylenen bir müzik parçasının yer aldığı bir televizyon reklamını da içeriyor.

Swarovski Yönetim Kurulu Üyelerinden Nadja Swarovski şöyle konuştu: “Yeni kampanyamızda bir kez daha Ronnie Cooke Newhouse ve Nick Knight’ın yaratıcı gücünden faydalanabildiğimiz için büyük bir heyecan duyuyoruz. Nick’in bahçe gülleri ve Miranda’nın tazeliği, güzelliği ve ışıltısı birbirini tamamlıyor ve Swarovski’nin modern takılarını daha da göz alıcı kılıyor.”

Yaratıcı Müdür Ronnie Cooke Newhouse’un yorumu ise şöyle oldu: “Miranda Kerr’i İngiliz bahçelerinde yetiştirilmiş güller, Swarovski takıları, Nick Knight’ın fotoğrafları ve orijinal Pharrell Williams müziğiyle birleştirince ortaya güzellik, sıcaklık, sakinlik ve arzulanırlık çıkıyor. Hepsi de sevdiğimiz şeyler…”

Yeni kampanya 25 ülkede sürdürülen küresel medya tanıtımının bir parçası olarak Kasım ayında dünya genelinde birçok dergide yayınlanmaya başlayacak. 

Hiç yorum yok: