29 Mart 2010 Pazartesi

Haftasonu Gezisi- Eymir Gölü Odtü Bağ Evi
Hürriyet gazetesinde "en gözde haftasonu adresleri" haberini okuyunca, özel yaşamıma dair fazla post yayınlamaktan hoşlanmasam da haberle bağlantılı olarak bu yazıyı yazasım geldi. Biz Ankaralılar için haftasonu kaçamakları için gidilecek mekanlar kısıtlıdır. Kıyısında oturacağımız efkar dağıtacağımız huzur bulacağımız denizimiz yoktur. Fakat yine de güzeldir Ankaramız. Son yıllarda artan AVM lerle Avm cenneti olmuş bizlerde oralardan çıkamaz olmuşuzdur.Bu haftasonu sıcaklık derecesinin beklenenin üzerine çıkmasıyla ve haftaiçi yorgunluğundan arınıp ruhumuzu dinlendirmek huzur bulmak için, ilk gittiğimiz günden beri bizi mutlu eden doğayla başbaşa kaldığımız Eymir gölüne gitmek istedim. Sevgili ve ben Eymir gölü Odtü Bağ Evine kaçtık. Sevgili Bağ evi çalışanları ve hizmetini çok tutmasada beni kırmadı canım benim.
Mekan salaş hizmet çok iyi değil fakat doğası beni benden alıyor. Ben tabi balık ekmek tercih ediyorum. Fiyatlar hizmete oranla fazla sayılsa da mönü fena sayılmaz.


Göl kenarında manzarayı, doğayı izlerken suskun sakin dingin oluyorum huzur buluyorum. Nasıl bir güzellik ve huzurdur insanı mest eden. Sıkılmışız kışın soğuğundan biraz güneş görünce atıyoruz kendimizi doğaya. Böyle güzel bi haftasonundan sonra haftaya keyifle ve mutlulukla başlıyorum.Hürriyet gazetesinin "EN GÖZDE HAFTASONU ADRESLERİ" yazısını okumak ve fikir almak için yazıya tıklayın.

6 yorum:

Unknown dedi ki...

çok cezbedici, görünüyor cok severim böyle kaçamakları

SvGLove dedi ki...

Canım ODTÜ'm ve Eymir'imiz:)Çok özledik oraları:)
Ne güzel yapmışsınız:)

edanik dedi ki...

yanlış bilmiyorsam iki yere girmek içinde kart gerekiyordu değil mi?

Stil Direktoru dedi ki...

evet özledim oraları da ve sen ne güzel çıkmışsın yine kuzum makyajın saçın gözümün önüne geldi hadi gel artık ist be kankam

NlyStyle dedi ki...

Moda olan Herşey Kontrol Altında: aynen
SvGLove: Çok güzel oldu bencede, gelin sizde:))
edanik: evet kart isteniyor
Stil Direktörü; yaaa gelsene sen, bakarsın mayısta gelirim valla özledim. Teşekkürler ayrıca o senin güzel görüşün şekercim

Stil Direktoru dedi ki...

Oleyy bekliyorum bebemmm