27 Temmuz 2010 Salı

Bayanlara Özel Alışveriş Caddesi: Besincicadde.com

Türkiye'de hızla yayılan private shopping yani kapalı devre alışveriş sistemlerine bir yenisi daha ekleniyor. Besincicadde.com a üye olabilmeniz için ya bir davetiyeniz ya da üye olan bir referansınız olmasi gerekiyor.
Peki tüm bunlar yetiyor mu?
Hayır.
Besincicadde’ye ayrıca bayanların dışında üye kabul edilmiyor.


Sadece bayanlar için hazırlanmış olan yapıda, bugüne dek diğer özel alışveriş sitelerinde görmediğimiz bir başka farklılık da yatıyor.
Sadece marka ürünleri üyesi olan bayanlara %70 e varan indirimlerle sunmakla kalmayıp, site bir de bayanlara özel hizmetleri de %70 e varan indirimlerle sunuyor.
Bu hizmetler öncelikle İstanbul'dan başlayıp hızla çok kısa bir zaman içinde Ankara, İzmir,Antalya,Bursa,Eskişehir,Samsun illerine de yayılmayı planlıyor.
Bu hizmetlerin içerisinde, kuaför hizmetleri, güzellik ve kişisel bakım, spor veya fitness salonu üyelikleri, havuzlu eğlence ve dinlenme tesisleri, lüks mekanlarda yeme-içme hizmetleri, gece kulüplerinde indirimler, sinema ve konser biletleri, spa hizmetleri yer alıyor. Tüm bu hizmetler besincicadde.com da sadece bayanlara özel olarak %70 indirimlerle sunuluyor.


Ayrıca yine diğer klasik e ticaret alışveriş sitelerinden ve private shopping sitelerinden farklı olarak özel bayanlara özel yaşam tarzları sunan Besincicadde üyesi olan bayanlara kendilerini sadece online tarafta değil gittikleri her ortamda hayatın içinde yani offline tarafta da özel hissetmelerini sağlayacak süpriz bir sistemle yayın hayatına başlayacak.

Ağustos Ayı içerisinde yayına alınacak olan Besincicadde şimdiden ön üye kaydı alıyor.Eğer bayansanız ve size kendinizi en özel hissettirecek olan, sadece size özel hazırlanan bu yeni alışveriş platformunda üyeliğinizin olmasını istiyorsanız acele edin. Zira şimdiden e mail adreslerini birakanlar acılışta 5 TL hediye çekiyle alışveriş keyfini yasayacaklar.

Şirket calışanların da açılış hazırlıkları hızla sürerken kendi aralarında bulduklari kısa ve eğlenceli besincicaddeyi soranlara bir anlatım tarzı da geliştirmişler. Sürekli soranlara sistemi kısaca anlatabilmek için söyledikleri suymuş. " Biz besincicadde de bayanları Gucciden Giydiririz, Reina'da eğlendiririz.Üstelik sadece üyelerimize özel % 70 indirimlerle."...
Besincicadde.com sadece bayanlara acık olan bir kapalı devre alışveriş kulubüdür.Bayanlara, hem en özel en lüx markaları sınırlı sürede ve sınırlı sayıda %70'e varan indirimlerle sunarken hem de en özel ve lüx hizmetleri büyük indirimlerin yer alacağı kampanyalarla bayan üyelerine ulastıracaktır.

Sadece davet ve referans yolu ile besincicadde.com’a üye olunabilir. Besincicadde kadınlara sadece alışveriş değil yaşam tarzı da sunan ayrıcalıklı bir kulüptür.Besincicadde.com'un sunacağı hizmetler arasında lüks mekanlarda yeme-içme,gece kulüpleri,sinema ve konser biletleri,güzellik merkezleri,spor ve fitness salonları,özel araç kiralama, yat tekne sefaları,havuzlu eğlence ve dinlenme hizmetleri gibi bir çok hizmeti üyesi olan özel bayanlarla buluşturacaktır.

Besincicadde.com diğer özel alısveriş sitelerinden farklı olarak üyelerinin özel olduğunu onlara en özel marka ve hizmetleri sunduğunu sadece online olarak internet sitesinde değil açılışta acıklayacağı bir süpriz sistemle offline tarafta,hayatın her an içinde de üyesi olan bayanlara özel olduklarını hissettirecektir.

Hiç yorum yok: