31 Ağustos 2010 Salı

Okul ihtiyaçlarınız Limango'dan

Okul ihtiyaçları için rengarenk ve eğlenceli ürünler Limango’da

Tasarımcıların, dünyaca ünlü markaların ve moda tutkunlarının buluşma noktası olan Limango, bu kez de okul ihtiyaçları için sizlere benzersiz olanaklar sunuyor. 31 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında seçkin markaların, okul ihtiyaçları için tercih edilebilecek birçok ürününü %70’e varan indirimlerle Limango’dan satın alabilirsiniz. Böylece eğlenceli ve kaliteli ürünlere kolaylıkla ve çok avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.


Okul dönemine çok az kaldı. Şimdi okul ihtiyaçları için en uygun ve kaliteli ürünleri satın alma zamanı. Tüm bu tatlı telaşlar için artık yorulmanıza gerek yok. Dünyanın en gözde markalarının ürünlerini %70’e varan indirimlerle satışa sunan Limango’da, 31 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında okul ihtiyaçları için çok özel ürünler bulunuyor. Seçkin markaların renkli ve eğlenceli ürünleriyle okul ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde tamamlamak istiyorsanız, 31 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında Limango’yu ziyaret etmeyi unutmayın. Birbirinden özel ürünler limango.com.tr’de sizi bekliyor! Limango, alışverişlerinizdeki en iyi dostunuz olmaya ve yenilikleriyle çok avantajlı sürprizler sunmaya devam ediyor.
LİMANGO'YA ÜYE OLMAK İSTEYENLER DAVETİYE İÇİN bana mail yoluyla ULAŞINIZ. (email: nili232@mynet.com)

Limango.com.tr’den yalnızca Limango üyeleri alışveriş yapabiliyor. Bunun için de limango.com.tr üyesi bir tanıdığınızdan davet almanız gerekiyor. Eğer Limango’ya üye olan bir tanıdığınız varsa, sitedeki forma onun e-posta adresini yazarak başvuruda bulunabiliyorsunuz. Eğer Limango üyesi bir tanıdığınız yoksa o zaman da sitedeki formu doldurarak başvuru yapıyorsunuz. Bunun ardından başvurunuz Limango tarafından inceleniyor ve üyeliğiniz konusunda tarafınıza bilgi iletiliyor. Üyelik onayından sonra arkadaş ve dostlarını Limango’ya davet edenleri ise benzersiz bir sürpriz bekliyor. Davet üzerine gelen her yeni üye, limango.com.tr’de yaptığı ilk alışverişle birlikte davet sahibine 10 TL alışveriş çeki kazandırıyor. Limango’ya arkadaşlarınızı davet etmek için çok kolay ve eğlenceli bir alternatif bulunuyor: LimangoAnahtar. Limango’dan alışveriş yapan üyelere, sipariş kargoları vasıtasıyla ulaştırılan bu kartlarla üyeler, arkadaşlarını Limango’ya davet edebiliyorlar.
Yapılan alışverişlerde kredi kartlarına peşin fiyatına 3 ila 6 ay arasında değişen taksit seçenekleri de sunuluyor.

Hiç yorum yok: