15 Nisan 2011 Cuma

KADINLAR YAKLAŞAN BAHAR RENKLERİNİ SABRİ ÖZEL İLE KARŞILIYOR

Zarif ve şık görünmeyi seven, her yaş grubundaki kadına uygun geniş bir koleksiyonla sezona giriş yapan Sabri Özel; kadınları bu yaz pembe trikolarıyla, şifonlarıyla, satenleriyle karşılıyor.
Etnik nakışlarla bezenen, detay sever tasarımlarıyla ilgi çeken koleksiyon, günümüz stilini yenilikçi ve küçük detaylarla zenginleştirip, yılların tecrübesiyle bütünleştirerek sizlere sunuyor. Sabri Özel İlkbahar-Yaz koleksiyonunda farklı kumaş çeşitleri kombinlenerek seçenek bolluğu yaratılıyor.
Triko ve penyeyi; ipek, şifon kumaşlarla birleştirip, taşlı ve işlemeli detaylarıyla fark yaratan Sabri Özel, renk konusunda da gösterdiği özenli seçim ile bayan koleksiyonunda çağdaş bir şıklığın ve zarafetin ortaya çıkmasını sağlıyor. Sezonun favori rengi olan pudra rengini, mint ve beyaz ile kombine eden koleksiyonda, ayrıca her sezonun vazgeçilmezi olan beyaz, lacivert ve kırmızı gibi marine renklerde yerini koruyor.Günlük ve iş yaşamında, gece-gündüz özel davetlerde ve hafta sonlarında kullanabileceğiniz, gardırobunuzdaki farklı ürünlerle birlikte de kombinleyeceğiniz tasarımlar Sabri Özel Mağazaları’nda seçkin konuklarını bekliyor.


www.sabriozel.com