17 Kasım 2011 Perşembe

Imedeen Cilt Bakım Tabletleriyle Sağlıklı Bir Cilt Olmazsa Olmaz!

Hollywood’un güzel yıldızı Jessica Biel, güzel bir cilde sahip olmanın cilt sağlığına özen göstermekten geçtiğini düşünüyor. 29 yaşındaki aktris ve eski top model Biel, sağlıklı bir cilde sahip olmak için karmaşık ve kullanımı zor kozmetik ürünleri yerine Imedeen cilt bakım tabletlerini tercih edenlerden…Jessica Biel, cilt güzelliğinin içten geldiğine inanıyor:

“Cildiniz iç güzelliğinizin bir yansımasıdır, bu yüzden iyi beslenmeye, cildinizi nemli tutmaya ve düzenli egzersiz yapmaya özen gösterin”.

Canlı ve güzel cildiyle ünlü Hollywood starına göre sağlıklı bir cilde sahip olmak düşünüldüğü kadar zor değil. Jessica’nın büyüleyici güzelliğinin aksine, günlük kullandığı bakım ürünleri oldukça basit. Sağlıklı bir cilt için güneş korumasının mutlaka gerekli olduğunu düşünen güzel yıldız, sadece hafif bir peeling, tonik ve nemlendirici ile cilt bakımını tamamladığını belirtiyor ve ekliyor:

“Ben ayda bir cildime doğal meyve özlerinden oluşan peeling ve masaj yaptırıyorum. Bunun dışında, Imedeen cilt bakım tabletlerini düzenli kullanarak cilt sağlığımı içeriden desteklemeyi tercih ediyorum”.

Hiç yorum yok: