21 Şubat 2012 Salı

2012 SONBAHAR/KIŞ BURBERRY PRORSUM KADIN KOLEKSİYONU DEFİLESİ 20 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNÜ LONDON FASHION WEEK KAPSAMINDA HYDE PARK’TA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.LONDRA’DAN CANLI YAYIN
Burberry, 2012 Sonbahar/Kış Burberry Prorsum Kadın Koleksiyonu’nu 20 Şubat Pazartesi günü London Fashion Week kapsamında düzenlediği defile ile sergiledi.
Burberry’nin muhteşem bir atmosferde gerçekleşen defilesini Ebru Şallı Burberry Prorsum kıyafetleri ile en ön sıradan izledi. BURBERRY.COM
Burberry takipçilerinin anında canlı olarak Burberry’nin resmi sitesi burberry.com’dan izleyebildikleri defilenin yanı sıra, defilenin görselleri ve müzikleri de site aracılığı ile paylaşıldı.


RUNWAY TO REALITY 
Burberry, Runway to Reality konsepti ile defile sırasında beğendiğiniz ürünleri canlı ve anında www.burberry.com adresinden online satın alma imkanı sunuyor.2 yorum:

songül dedi ki...

ebru şallı cidden oraya yakışmış ama eminim şu anda acayip bir karın ağrısı çekiyordur o ayakkabılarla ve o soğukta diğer açık ayakkabı giyenler de ... moda cidden herşeye kadir midir????

NlyStyle dedi ki...

songül: ama çok güzeller...