16 Ocak 2014 Perşembe

Choies.com'dan Seçtiklerim ve Choies Alışverişi / Yurtdışı Alışveriş Detayları

Bir süredir raflara kalkan yünlü, tiftik kazaklar bu sezon yeniden trendy parçalar arasına girerek soğuk kış günlerimizin kurtarıcıları oldular. Sık sık alışveriş yaptığım Choies.com sezon ürünlerinden beğenerek seçmiş olduğum kazakları sizlerde görün istedim. Bu sezon sıklıkla karşımıza çıkan animal print( hayvan desenler) monogramlar ve taşlı tiftik kazaklar choies.com da muhteşem modelleriyle adeta göz dolduruyorlar. 


Öncelikle, Birçok mail ve sorularla karşılaşınca Choies.com alışverişlerim ve detayları hakkında sizleri bilgilendirmek istedim.
Choies.com nasıl bir sitedir? uzun süredir alışveriş yaptığım ve özel ürünlerin satıldığı bir online alışveriş sitesi. İlk siparişimi verirken yaşadığım endişe ve hiçbir 
bilgim olmadan yaptığım alışveriş sonrasında acaba elime ulaşır mı? telaşı ile postamı beklediğim o günler artık çok geride kaldı. Choies.com bir uzakdoğu online alışveriş sitesidir. Ürün fiyatları üzerindeki fiyatlar olup herhangi bir kargo ücreti verilmemesi ise en güzel tarafıdır. Ptt takip numarası ile postanız nerede nereye gitmekte an be an online olarak görebilmenin yanısıra müşteri temsilcilerinin sorularınızı anında cevaplaması ise choies.com a olan güvenimi sonsuz kılmıştır. Alışverişlerim 15 ila 30 gün içerisinde elime ulaşmıştır. Bugüne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım biline...
 Choies.com'dan yapmış olduğum kazak alışverişlerimi  Çok yakında Stil postlarımda detayları ile yayınlayacağım. Daha önce yapmış olduğum choies.com alışverişlerim ve detayları için linkler aşağıdadır.: Öğrenmek istediğiniz sorularınız için: nili232@mynet.com dan bana ulaşabilirsiniz. Sevgiler...Hiç yorum yok: